בניית אתרים למסעדות

בניית אתר למסעדה הינה הדרך הטובה ביותר להציג לגולשים את המסעדה, תפריטיה השונים, חדשות ועדכונים מיידיים, הזמנת מקום, המלצות לקוחות, משלוחים וטייק אווי, דרושים עובדים, פרטי יצירת קשר: כתובת, טלפון, ווטסאפ ועוד.

במהלך בניית אתרים למסעדות יש חשיבות רבה לחווית הגלישה באתר המסעדה באמצעות שימוש בתמונות מעניינות ומושכות את העין. תמונות של מנות התפריט, תמונות של אנשים מבלים במסעדה, תמונות של קוקטיילים וקינוחים. תמונות באיכות טובה מעבירות את המסר שכל כך חשוב לכם להעביר לגולשים: כדאי לכם לבוא לבקר במסעדה!

אפיון אתר מקיף ועיצובו המוקפד תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת המחברת את אתר המסעדה למערכות אונליין נוספות, יעזרו לכם להשיג את המטרה הזו. באתרי המסעדות אנחנו ממליצים על שימוש בתמונות אווירה רבות ותמונות של מנות, שימוש בתפריטים אינטראקטיביים, ויכולת להזמין מקום במסעדה.

במסגרת תהליך בניית האתר למסעדה, נבנית תשתית לקידום אורגני בגוגל של המסעדה, ביטויי חיפוש נפוצים הקשורים למסעדה משולבים בכותרות הראשיות ובתוך טקסט האתר, ומסייעים ביצירת התאמה בין שאילתת החיפוש של הגולש בגוגל לתוכן אתר המסעדה – ובכך להגדיל את הסיכוי לדירוג גבוה ככל האפשר בתוצאות החיפוש בגוגל. 

חיבור וסינכרון בין האתר לרשתות החברתיות מיושם על ידי הוספת כפתורים למעבר מהיר לדפים העסקיים ברשתות החברתיות של המסעדה, חיבור חשבון האינסטגרם של המסעדה לאתר יאפשר צפייה בתמונות המסעדה ללא צורך בפתיחת אפליקציית אינסטגרם והוספת עוקבים דרך האתר עצמו.

דף נחיתה ליצירת הזמנות מהמסעדה

ישנם מקרים בהם בונים דף נחיתה ליצירת הזמנות למסעדה. לרוב ישנם 2 שימושים לדף נחיתה זה:

  1. הזמנת מקום במסעדה
  2. הזמנת משלוח או איסוף עצמי מהמסעדה

בקידום ממומן בגוגל או בפרסום בפייסבוק סוגים אלו של דפי הנחיתה מספקים פתרון מהיר ולא יקר המניב תוצאות טובות.